E-maily a CRMPLUS

Vytvořena: před 10 lety

V minulém newsletteru jsme informovali o nových možnostech vyčítání e-mailových schránek uživatelů pomocí IMAP/POP3 protokolů a v tomto trendu pokračujeme i dále.

Nové funkce kontextového menu

Ve verzi 4.30 se totiž objeví nové funkce, které znáte z klasických e-mailových klientů a můžete je v CRMPLUS také využít. Pokud budete mít uložen v CRMPLUS e-mail a budete chtít na tento odpovědět nebo jej přeposlat někomu jinému, pomocí kontextového menu naleznete položky Odpovědět nebo Předat dál. Stejným způsobem lze využít položky Nový pro psaní nového e-mailu.
Ve všech třech případech se nastartuje nové okno Vašeho výchozího e-mailového klienta na Vašem počítači a můžete začít s psaním e-mailu. Při další synchronizaci se nový e-mail dostane zpět do CRMPLUS!

Nové funkce kontextového menu

Menu „Otevřít“ v náhledu E-mailu

Další zajímavostí je možnost Otevřít přílohu e-mailu přímo z náhledového okna. Pokud tedy e-mail obsahuje přílohu, není nutno otevírat e-mail pro otevření přílohy. Přes kontextové menu nad oknem příloh lze zvolit položku Otevřít.

Menu „Otevřít“ v náhledu E-mailu

Nastavení Poštovní schránky IMAP

Poslední zajímavostí verze 4.30 z hlediska synchronizace e-mailů je možnost konfigurace seznamu složek, které budou vyčítány. Tato volba je dostupná v Možnostech systému, při výběru IMAP protokolu.

Nastavení Poštovní schránky IMAP

Novinka verze 4.30

chci-trial-verzi
chci-schuzku
chci-informace

Poslední aktuality

PF2024

Vážení zákazníci, děkujeme vám za důvěru a spolupráci…

Přidáno: před 5 měsíci

PF 2023

Děkujeme Vám za důvěru a spolupráci v letošním roce.…

Přidáno: před rokem

všechny aktuality

Zkušenosti našich klientů

Software CRMPLUS splňuje veškeré naše požadavky na evidenci zákazníků, příležitostí a obchodních případů, vč. sledování prodaných produktů a mnoha dalších aspektů…

Bc. Jana Macháčková, Office manager,
BioAktiv CZ s.r.o.


Všechny reference

Technodat Develop, s.r.o. - člen skupiny firem TECHNODAT,
tel.: +420 577 007 933, e-mail: crminfo@technodat.cz
online podpora je nedostupná