Služby

sql hosting dat

SQL hosting dat

Nemáte vlastní hardwarové zařízení pro provoz Vaší sdílené databáze? Nebo nemáte potřebného IT technika, který by se postaral o provoz a zálohování Vašeho systému? Potřebujete provozovat i webová rozšíření jako WebClient nebo rozesílat hromadnou korespondenci? Nabízíme Vám možnost využití prostoru pro umístění Vaší databáze, přičemž Vám v rámci této služby nabídneme komplexní servis o výše uvedených parametrech. Zavedení CRM nebylo nikdy jednodušší!


vyvoj na zakazku

Vývoj na zakázku

Máme pro Vás k dispozici zkušený tým profesionálů, který je připraven splnit Vaše požadavky jak ve vztahu k CRMPLUS systému, tak při komunikaci s ostatními systémy Vašeho sw vybavení.
Naše společnost působí na trhu IT více než 20 let a za tu dobu si vybudovala silné know-how v oblasti vývoje software a jeho zavádění u zákazníků. Neváhejte nás oslovit s možností spolupráce!


technicka podpora

Technická podpora

Máte obavu z instalace či ovládání aplikací? Stalo se Vám, že něco přestalo fungovat a nevěděli jste si rady? Poskytneme Vám technickou podporu podle Vašich faktických i časových představ.
Našim zákazníkům nabízíme 24/7 přístup do jejich HelpDesk sekce, kde mohou zadávat své požadavky. Tyto jsou následně předávány našim specialistům zajišťujícím technickou podporu. Další možností je využití hot-line hlášení chyb nebo e-mailovou/skype komunikaci.


aktualizace systemu

Aktualizace systému

Pokrok nelze zastavit. Také my neustále pracujeme na dalších a dalších zlepšeních pro co největší zjednodušení a zefektivnění Vaší práce. Udržíme Váš systém vždy aktuální a moderní.
Aktualizace desktopových aplikací jsou poměrně zbytečným strašákem uživatelů. Aktualizace CRMPLUS prakticky spočívá v přepsání jednoho spustitelného souboru druhým, přičemž jsou uživatelé vždy řádně informováni o plánované aktualizaci a novinkách v připravované ver­zi.


lokalizace systemu

Lokalizace systému

Chcete udržet svoji firemní image i interně? Uvítáte úpravy CRMPLUS dle Vašich standardů? Samozřejmostí je pro nás nabídka vlastní lokalizace systému, ať uživatelská (např. tiskové sestavy) či jazyková.
Nebojte se nových názvosloví, ten pravý CRM systém se Vám dokáže přizpůsobit! A co cizojazyčná verze CRM? Ta je připravena pro kompletní lokalizaci, přičemž nyní je nabízena v jazykových mutacích CZ, SK, EN a v přípravě jsou PL a DE verze.


skoleni uzivatelu

Školení uživatelů

Nabízíme Vám zaškolení uživatelů do nejlepších CRM praktik. Můžete tak Vaše CRMPLUS využít v maximální možné míře a zkrátit dobu zaběhnutí systému. Ušetříte vzácný čas a můžete se věnovat obchodu.
Školení realizujeme buď u zákazníka nebo ve školicím centru společnosti Technodat. V nově vybudovaných prostorách na Vás čekají perfektně zařízené školicí místnosti, denní místnost pro občerstvení a školicí materiály v tištěné podobě. Výjimkou nejsou ani on-line školení zákazníků.


implementace systemu

Implementace

Potřebujete přenést data ze starého systému? Nebo uvítáte propojení na Vaše účetní systémy? Připravíme podmínky pro používání CRM tak, aby byl systém připraven přesně pro Vaše pracovní podmínky.
Implementace systému se liší dle umístění Vaší databáze (SQL hosting dat na našem serveru / vlastní hosting dat),
funkčním rozsahem systému nebo komunikací s ostatními systémy. Vždy pro Vás připravíme komplexní řešení dle vašich představ.


chci-trial-verzi
chci-schuzku
chci-informace

Poslední aktuality

Newsletter k nové verzi 5.40

Vydali jsme newsletter k nové verzi 5.40.

Přidáno: před rokem

Vydáváme novou verzi CRMPLUS

Připravujeme vydání nové verze CRMPLUS. Nová verze…

Přidáno: před rokem

všechny aktuality

Zkušenosti našich klientů

O produktu, který si pořídíme jsme se pečlivě rozhodovali a nakonec vybrali CRMPLUS. Získali přehled o klientech a jejich potenciálu, nástroj pro práci s obchodními konzultanty i kontrolu…

Mgr. Jana Trdá, jednatelka,
Erudio Patria s.r.o.


Všechny reference

Technodat Develop, s.r.o. - člen skupiny firem TECHNODAT,
tel.: +420 577 007 933, e-mail: crminfo@technodat.cz
online podpora je nedostupná