Služby

sql hosting dat

SQL hosting dat

Nemáte vlastní hardwarové zařízení pro provoz Vaší sdílené databáze? Nebo nemáte potřebného IT technika, který by se postaral o provoz a zálohování Vašeho systému? Potřebujete provozovat i webová rozšíření jako WebClient nebo rozesílat hromadnou korespondenci? Nabízíme Vám možnost využití prostoru pro umístění Vaší databáze, přičemž Vám v rámci této služby nabídneme komplexní servis o výše uvedených parametrech. Zavedení CRM nebylo nikdy jednodušší!


vyvoj na zakazku

Vývoj na zakázku

Máme pro Vás k dispozici tým zkušených profesionálů, který je připraven splnit Vaše požadavky jak ve vztahu k CRMPLUS systému, tak při komunikaci s ostatními systémy Vašeho sw vybavení.
Naše společnost působí na trhu IT více než 20 let a za tu dobu si vybudovala silné know-how v oblasti vývoje software a jeho následné implementace. Neváhejte nás oslovit s Vašimi požadavky i Vy!


technicka podpora

Technická podpora

Máte obavu z instalace či ovládání aplikací? Stalo se Vám, že něco přestalo fungovat a nevěděli jste si rady? Poskytneme Vám technickou podporu přesně podle Vašich potřeb.
Našim zákazníkům nabízíme přístup do jejich HelpDesk sekce, kde mohou zadávat své požadavky. Ty jsou následně předávány našim specialistům zajišťujícím technickou podporu. Další možností je využití hot-line hlášení chyb nebo e-mailovou/skype komunikaci. Podrobnější popis naleznete v obchodních podmínkách naší společnosti.


aktualizace systemu

Aktualizace systému

Pokrok nelze zastavit. Také my neustále pracujeme na dalších a dalších zlepšeních pro co největší zjednodušení a zefektivnění Vaší práce. Udržíme Váš systém vždy aktuální podle posledních trendů v oboru i legislativy.
Aktualizace desktopových aplikací jsou poměrně zbytečným strašákem uživatelů. Aktualizace CRMPLUS prakticky spočívá v přepsání jednoho spustitelného souboru druhým. Uživatelé jsou vždy řádně informováni o plánované aktualizaci a novinkách v připravované ver­zi.


lokalizace systemu

Lokalizace systému

Chcete udržet svoji firemní image i interně? Uvítáte úpravy CRMPLUS dle Vašich standardů? Samozřejmostí je pro nás nabídka vlastní lokalizace systému, ať uživatelská (např. tiskové sestavy) či jazyková.
Nebojte se nových názvosloví, ten pravý CRM systém se Vám dokáže přizpůsobit! A co cizojazyčná verze CRM? Ano, nyní je nabízena verze v jazykových mutacích CZ, SK, EN a v přípravě jsou PL a DE verze.


skoleni uzivatelu

Školení uživatelů

Nabízíme Vám základní školení i pokročilá školení uživatelů, kdy Vám představíme užitečné tipy a zodpovíme Vaše konkrétní dotazy. Můžete tak Vaše CRMPLUS využít v maximální možné míře a ušetříte vzácný čas, který můžete věnovat obchodu.
Školení realizujeme buď u zákazníka nebo ve školicím centru společnosti Technodat. Další často využívanou možností jsou on-line školení zákazníků.


implementace systemu

Implementace

Potřebujete přenést data ze starého systému? Nebo uvítáte propojení na Vaše účetní systémy? Připravíme podmínky pro používání CRM tak, aby byl systém připraven přesně pro Vaše pracovní podmínky.
Implementace systému se liší dle umístění Vaší databáze (SQL hosting dat na našem serveru / vlastní hosting dat),
funkčním rozsahem systému nebo komunikací s ostatními systémy. Vždy pro Vás připravíme komplexní řešení podle Vašich představ. Společně stanovíme potřebné kroky v úvodní analýze a zajistíme, abyste pro Vaši společnost z CRMPLUS vytěžili maximum! Samozřejmostí je zaškolení uživatelů a technická podpora po dobu implementace.


chci-trial-verzi
chci-schuzku
chci-informace

Poslední aktuality

PF2024

Vážení zákazníci, děkujeme vám za důvěru a spolupráci…

Přidáno: před 6 měsíci

PF 2023

Děkujeme Vám za důvěru a spolupráci v letošním roce.…

Přidáno: před rokem

všechny aktuality

Zkušenosti našich klientů

Výhodou CRMPLUS je propojení s účetním systémem a možnost práce s CRM na mobilních zařízeních. Umožňuje sdílené plánování aktivit jednotlivců i skupin…

Michal Šerý, jednatel,
Aesthe-Med s.r.o.


Všechny reference

Technodat Develop, s.r.o. - člen skupiny firem TECHNODAT,
tel.: +420 577 007 933, e-mail: crminfo@technodat.cz
online podpora je nedostupná