CRMPLUS

CRM systém CRMPLUS je profesionální softwarové řešení pro řízení vztahů se zákazníky, které se dokáže přizpůsobit potřebám zákazníků díky uživatelským a programovým možnostem kustomizace. Objevte výhody našeho systému a přesvědčte se o kvalitách, které kvitují spokojení zákazníci.

CRM systém CRMPLUS

logo-footer-bigger.png Vnímáme, že důležitým kritériem při výběru CRM systému je jeho schopnost adaptace do stávajícího IT prostředí společnosti a silný partner, který tuto adaptaci dokáže zvládnout. Specialisté společnosti Technodat Develop, s.r.o. již v řadě případů dokázali, že díky možnostem systému CRMPLUS a získaného know-how v oblasti vývoje software jsou schopni požadovaných výsledků zákazníka dosáhnout.


crmplus logo CRMPLUS Vám nabízí pomoc se standardizací obchodních či výrobních procesů, komunikací se zákazníky a komunikací s externími informačními či účetními systémy. Svým přesahem do oblasti ERP nahrazuje v mnohých společnostech hlavní informační systém, což se kladným způsobem projevuje na potřebě adaptace uživatelů na více softwarových řešení a značnou úsporou finančních prostředků do softwarového vybavení společnosti.


chci-trial-verzi
chci-schuzku
chci-informace

Poslední aktuality

Newsletter k nové verzi 5.40

Vydali jsme newsletter k nové verzi 5.40.

Přidáno: před rokem

Vydáváme novou verzi CRMPLUS

Připravujeme vydání nové verze CRMPLUS. Nová verze…

Přidáno: před rokem

všechny aktuality

Zkušenosti našich klientů

Rychlá implementace systému, společně s odborným zaškolením proběhla hladce. Díky CRMPLUS máme vedení našich obchodních aktivit aktuální společně se snadným monitorováním zákazníků…

Mgr. David Velikovský, Head of Sales,
Milan Ligocki - UNIPACK


Všechny reference

Technodat Develop, s.r.o. - člen skupiny firem TECHNODAT,
tel.: +420 577 007 933, e-mail: crminfo@technodat.cz
online podpora je nedostupná