Spuštění nové webové prezentace

Vytvořena: před 10 lety

Produktové stránky systému CRMPLUS mění svoji podobu i obsah. Graficky se vzhled více přiblížil korporátnímu vzhledu webových prezentací holdingu Technodat a obsahově si klade za cíl lépe informovat návštěvníky o našem produktu a námi nabízených službách.
Věříme, že se bude nový web návštěvníkům líbit.

Vlastnosti systému, Reference, Oborová řešení

Zásadním rozšířením nového webu je přehledný popis vlastností, které jsou v systému dostupné. Kompletní přehled získáte v menu Vlastnosti.
Novinkou na webu jsou také vyjádření našich spokojených zákazníků, kteří se systémem CRMPLUS spojili svůj úspěšný byznys. Pokud jste naším zákazníkem a rádi byste se k používání systému vyjádřili také, rádi Váš text a Vaši referenci uveřejníme.
Pokud hledáte inspiraci a zajímají Vás praktické zkušenosti z různých oborů, neváhejte navštívit sekci Oborová řešení, kde blíže popisujeme některá nasazení CRMPLUS v praxi.

Trial-verze na dosah ruky

Nejzásadnější změnou na novém webu je ovšem možnost přímé registrace a stažení trial-verze CRMPLUS. Pokud chcete naše CRM vyzkoušet, neváhejte tak učinit v sekci Poptávka, respektive Ihned vyzkoušet CRMPLUS


Novinka verze 4.30

chci-trial-verzi
chci-schuzku
chci-informace

Poslední aktuality

PF2024

Vážení zákazníci, děkujeme vám za důvěru a spolupráci…

Přidáno: před 5 měsíci

PF 2023

Děkujeme Vám za důvěru a spolupráci v letošním roce.…

Přidáno: před rokem

všechny aktuality

Zkušenosti našich klientů

Díky modulům, jako jsou například Dokumenty, jsme schopni sledovat výdaje na zakázkách a jejich rentabilitu – což nám vlastně dalo i nástroj na řízení firmy. Nasazení nám usnadnila i trpělivost vývojářů…

Jan Andrések, jednatel,
INDEGO INTERIER s.r.o.


Všechny reference

Technodat Develop, s.r.o. - člen skupiny firem TECHNODAT,
tel.: +420 577 007 933, e-mail: crminfo@technodat.cz
online podpora je nedostupná