Spuštění nové webové prezentace

Vytvořena: před 10 lety

Produktové stránky systému CRMPLUS mění svoji podobu i obsah. Graficky se vzhled více přiblížil korporátnímu vzhledu webových prezentací holdingu Technodat a obsahově si klade za cíl lépe informovat návštěvníky o našem produktu a námi nabízených službách.
Věříme, že se bude nový web návštěvníkům líbit.

Vlastnosti systému, Reference, Oborová řešení

Zásadním rozšířením nového webu je přehledný popis vlastností, které jsou v systému dostupné. Kompletní přehled získáte v menu Vlastnosti.
Novinkou na webu jsou také vyjádření našich spokojených zákazníků, kteří se systémem CRMPLUS spojili svůj úspěšný byznys. Pokud jste naším zákazníkem a rádi byste se k používání systému vyjádřili také, rádi Váš text a Vaši referenci uveřejníme.
Pokud hledáte inspiraci a zajímají Vás praktické zkušenosti z různých oborů, neváhejte navštívit sekci Oborová řešení, kde blíže popisujeme některá nasazení CRMPLUS v praxi.

Trial-verze na dosah ruky

Nejzásadnější změnou na novém webu je ovšem možnost přímé registrace a stažení trial-verze CRMPLUS. Pokud chcete naše CRM vyzkoušet, neváhejte tak učinit v sekci Poptávka, respektive Ihned vyzkoušet CRMPLUS


Novinka verze 4.30

chci-trial-verzi
chci-schuzku
chci-informace

Poslední aktuality

PF 2023

Děkujeme Vám za důvěru a spolupráci v letošním roce.…

Přidáno: před 10 měsíci

PF2021 + provozní doba

Tým CRMPLUS se připojuje k přání holdingu Technodat, jehož …

Přidáno: před 3 lety

všechny aktuality

Zkušenosti našich klientů

Rychlá implementace systému, společně s odborným zaškolením proběhla hladce. Díky CRMPLUS máme vedení našich obchodních aktivit aktuální společně se snadným monitorováním zákazníků…

Mgr. David Velikovský, Head of Sales,
Milan Ligocki - UNIPACK


Všechny reference

Technodat Develop, s.r.o. - člen skupiny firem TECHNODAT,
tel.: +420 577 007 933, e-mail: crminfo@technodat.cz
online podpora je nedostupná