Reference

Výhodou CRMPLUS je propojení s účetním systémem a možnost práce s CRM na mobilních zařízeních. Umožňuje sdílené plánování aktivit jednotlivců i skupin…

Systém CRMPLUS poskytuje dokonalý přehled o práci našeho týmu v terénu, shromažďuje a analyzuje data o našich zákaznících a umožňuje sdílené plánování aktivit jednotlivců i skupin. Výhodou je propojení s účetním systémem a možnost práce s CRM na mobilních zařízeních.

Zaměření společnosti: Distribuce zdravotnických materiálu a zdravotnické techniky
Web společnosti: www.aesthe-med.cz

Aesthe-Med s.r.o.
Michal Šerý, jednatel

Naše společnost se každým rokem rozrůstá a proto bylo nezbytně nutné zavést systém, který by sledoval portfolio zákazníků a činnost našich obchodních zástupců.
Software CRMPLUS splňuje veškeré naše požadavky na evidenci zákazníků, příležitostí a obchodních případů, vč. sledování prodaných produktů a mnoha dalších aspektů, podle kterých vyhodnocujeme výsledky firmy a plánujeme aktivity pro další období. Mezi hlavní výhody CRMPLUS patří jednoduché ovládání, možnost přehledného filtrování v jednotlivých agendách a v neposlední řadě provázanost s ekonomickým softwarem.

Zaměření společnosti: Prodej podpůrných přípravků pro zemědělství
Web společnosti: www.bioaktiv.cz

BioAktiv CZ s.r.o.
Bc. Jana Macháčková, Office manager

Systém CRMPLUS poskytuje dokonalý přehled o práci našeho týmu v terénu, shromažďuje a analyzuje data o našich zákaznících a umožňuje sdílené plánování aktivit jednotlivců i skupin. Výhodou je propojení s účetním systémem a možnost práce s CRM na mobilních zařízeních.

Zaměření společnosti: Distribuce zdravotnických materiálu a zdravotnické techniky
Web společnosti: www.aesthe-med.cz

Aesthe-Med s.r.o.
Michal Šerý, jednatel

Naše společnost implementovala program CRMPLUS pro evidenci „obchodních partnerů“ a také „projektové plánování“. Přesnou evidencí obchodních partnerů jsme docílili správy všech informací (adresa, telefon, e-mail atd.) na jednom místě jak u firem, tak také u kontaktních osob. Modul projektové plánování byl vyvinut „na míru“ pro naši společnost a pomáhá nám při každodenním plánování strojů a zaměstnanců na stavbách. CRMPLUS je přehledný a uživatelsky nenáročný program.

Zaměření společnosti: stavební činnost, demoliční a výškové práce
Web společnosti: www.mrozek.cz

MROZEK a.s.
Gabriela Romanowská, DiS, vedoucí administrativy

Nasazením CRMPLUS jsme získali výkonnou evidenci obchodních příležitostí. Nejen že máme přehled na co a jak jsme reagovali, ale můžeme tak ovlivňovat i slevové a prodejní akce. Díky modulům, jako jsou například Dokumenty, jsme schopni sledovat výdaje na zakázkách a jejich rentabilitu – což nám vlastně dalo i nástroj na řízení firmy. Nasazení nám usnadnila i trpělivost vývojářů.

Zaměření společnosti: zakázková výroba nábytku, zpracování umělého kamene
Web společnosti: www.indego.czwww.cetecho.cz

INDEGO INTERIER s.r.o.
Jan Andrések, jednatel

CRMPLUS jsme do naší společnosti zakoupili z důvodů usnadnění péče o klienty. O produktu, který si pořídíme jsme se pečlivě rozhodovali a nakonec vybrali CRMPLUS. Spolu s ním nám sice na jednu stranu přibylo administrativy ve stylu pečlivého zavádění veškerých informací. Ale na druhé straně jsme získali přehled o klientech a jejich potenciálu, analýzy, nástroj pro práci s obchodními konzultanty i kontrolu.

Zaměření společnosti: vzdělávání, nakladatelství
Web společnosti: www.erudio-patria.cz

Erudio Patria s.r.o.
Mgr. Jana Trdá, jednatelka

CRMPLUS byl pro nás novinkou, jelikož jsme nic podobného ve firmě neměli. Rychlá implementace systému, společně s odborným zaškolením proběhla hladce. Dnes máme kompletní přehled o obchodních aktivitách našich prodejců rozmístěných po České Republice a Slovensku. Naše portfolio zákazníků je přehledné a uspořádané a pomocí filtrů můžeme snadno oslovovat zákazníky s případnými novinkami. Díky CRMPLUS máme vedení našich obchodních aktivit aktuální společně se snadným monitorováním zákazníků.

Zaměření společnosti: balicí a páskovací technika, výroba pásky
Web společnosti: www.unipack.cz

Milan Ligocki - UNIPACK
Mgr. David Velikovský, Head of Sales

Oblast dotačního poradenství je velmi náročná na bezchybné vedení každého jednoho projektu ve všech jeho parametrech. Systém CRMPLUS nám díky kvalitnímu přizpůsobení umožňuje tyto náročné dotační požadavky ke spokojenosti klientů naplňovat a současně je také zdrojem cenných dat umožňující další rozvoj naše podniku.

Zaměření společnosti: dotační management, dotační poradenství, zpracování žádostí o dotaci
Web společnosti: www.renards.cz

RENARDS, s.r.o.
Mgr. Ing. Milan Sedláček, ředitel
chci-trial-verzi
chci-schuzku
chci-informace

Poslední aktuality

PF2024

Vážení zákazníci, děkujeme vám za důvěru a spolupráci…

Přidáno: před 6 měsíci

PF 2023

Děkujeme Vám za důvěru a spolupráci v letošním roce.…

Přidáno: před rokem

všechny aktuality

Zkušenosti našich klientů

O produktu, který si pořídíme jsme se pečlivě rozhodovali a nakonec vybrali CRMPLUS. Získali přehled o klientech a jejich potenciálu, nástroj pro práci s obchodními konzultanty i kontrolu…

Mgr. Jana Trdá, jednatelka,
Erudio Patria s.r.o.


Všechny reference

Technodat Develop, s.r.o. - člen skupiny firem TECHNODAT,
tel.: +420 577 007 933, e-mail: crminfo@technodat.cz
online podpora je nedostupná