Proč vybrat CRMPLUS?

Protože s CRMPLUS získáte nejen CRM systém, ale také něco navíc. Vyberte si z oborových řešení, stejně jako naši zákazníci. Využijte možnosti uživatelského přizpůsobení a dokonce rozšíření systému. Pomůžeme Vám využít CRMPLUS na maximum. Od verze 5.80 jsme samozřejmě „GDPR ready“ !

Proč vybrat CRMPLUS

Usnadňuje a zjednodušuje práci

Veškerou obchodní agendu máte k dispozici na jednom místě. Máte ucelený přehled o Vašich aktivitách a aktivitách Vašich kolegů. CRMPLUS hlídá, aby Vám neunikla žádná příležitost.

Nemusíte se bát o svá data

CRMPLUS umožňuje rozsáhlé nastavení přístupových práv, které zajišťuje, aby se k informacím dostaly pouze oprávněné osoby. Data jsou pravidelně zálohována a v případě potřeby jsou pro Vás okamžitě dostupná. Po celou dobu používání CRMPLUS jste jedinými vlastníky svých dat a nikdy se vám nestane, že byste o ně přišli!

Zajišťuje manažerům potřebný přehled

Potřebujete vědět, jaký je stav Vašeho obchodu? Kde se vám daří, a kde byste potřebovali přidat? Chcete snadno plánovat a kontrolovat váš obrat a zisk? Chcete mít přehled o Vašem obchodním týmu? Pokud ano, pak je CRMPLUS ideální volba.

Cenově dostupné komplexní CRM řešení

Víme, že cena je důležitým faktorem pro výběr CRM systému. Vycházíme Vám proto maximálně vstříc. Díky bohatým zkušenostem můžeme nabídnout konkrétní řešení na míru, které Vám Vaši investici velmi rychle vrátí zpět.

Přizpůsobíme se Vašim potřebám

Neexistuje jediné řešení pro všechny. Proto jsme se zaměřili na kustomizovaný přístup, který zajistí efektivní výsledek pro všechny. Odfiltrujeme funkce, které by zbytečně rušily užívání systému, a pokud máte speciální požadavky, uděláme maximum, abychom jim vyhověli.

Napojíme se na Váš účetní systém

Roztříštěnost softwarového portfolia může být zásadní překážkou pro jeho efektivní využívání. CRMPLUS disponuje datovými konektory na nejpoužívanější účetní systémy. Zamezíme tak duplicitním informacím a několikanásobným ručním vkládáním dat do různých systémů. Pomocí analýz dostupných v CRMPLUS dokážeme analyzovat i příchozí data z účetnictví.


chci-trial-verzi
chci-schuzku
chci-informace

Poslední aktuality

PF2024

Vážení zákazníci, děkujeme vám za důvěru a spolupráci…

Přidáno: před 5 měsíci

PF 2023

Děkujeme Vám za důvěru a spolupráci v letošním roce.…

Přidáno: před rokem

všechny aktuality

Zkušenosti našich klientů

Rychlá implementace systému, společně s odborným zaškolením proběhla hladce. Díky CRMPLUS máme vedení našich obchodních aktivit aktuální společně se snadným monitorováním zákazníků…

Mgr. David Velikovský, Head of Sales,
Milan Ligocki - UNIPACK


Všechny reference

Technodat Develop, s.r.o. - člen skupiny firem TECHNODAT,
tel.: +420 577 007 933, e-mail: crminfo@technodat.cz
online podpora je nedostupná