Jak funguje CRMPLUS

U CRMPLUS si přijdou na své jak zastánci klasických desktopových aplikací, tak uživatelé webových řešení. Stejné je to i u možností umístění Vaší databáze. Pokud kvůli bezpečnostní politice nepřichází v úvahu její umístění mimo server Vaší společnosti, CRMPLUS tuto možnost nabízí. Naopak, pokud rádi využijete umístění dat na serveru společnosti Technodat Develop, s.r.o., tato varianta je pro Vás připravena také.

Jak funguje CRMPLUS

Na desktopu i na webu, s daty u Vás či na našich serverech

Systém CRMPLUS je ve svém základu tzv. portable aplikace (přenosná aplikace), kterou může mít uživatel uloženou buď na svém počítači, nebo na přenositelných médiích typu USB flash-disk. Pomocí této aplikace přistupuje prostřednictvím příjemného a intuitivně navrženého uživatelského rozhraní do společné databáze systému.
Tato databáze je umístěna na serverovém počítači ve Vaší firemní síti nebo na serveru společnosti Technodat Develop, s.r.o. v rámci poskytované služby SQL hosting dat. Jak vidíte, s námi si své optimální řešení vybere opravdu každý.
Náhledy obrazovek CRMPLUS naleznete u popisu jednotlivých vlastností systému.

A jak je to s tím webovým přístupem?

webclient crmplus Jdeme s dobou a víme, že provoz CRM pouze na desktopových PC dnešním požadavkům zákazníků již nestačí. Připravili jsme proto mnohá webová rozšíření, z nichž nejžádanější je webový obchodní modul, který svou jednoduchostí a použitím plně odpovídá potřebám obchodníků a manažerů na cestách.
Naleznou zde všechny hlavní objekty CRMPLUS, včetně možnosti editace, vkládání nových záznamů či plánování schůzek. Díky optimalizaci modulu pro chytré telefony a tablety, ale i pro nejčastější mobilní prostředí (Android, Apple iOS…) tak nejste omezeni jeho využíváním. O bezpečnost dat se stará protokol HTTPS.

Jsem omezen platformou?

CRMPLUS je kompatibilní se všemi běžně používanými operačními systémy platformy Windows®, které jsou podporovány společností Microsoft®, případně jej lze úspěšně používat v emulovaném prostředí Windows® i na zařízeních s operačním systémem MacOS®.
Databáze systému je typu Microsoft SQL® a lze ji provozovat i na bezplatné variantě Express (verze 2005 a vyšší).
Případné technické potíže a problémy jsme připraveni vyřešit.

portable crmplus

chci-trial-verzi
chci-schuzku
chci-informace

Poslední aktuality

Newsletter k nové verzi 5.40

Vydali jsme newsletter k nové verzi 5.40.

Přidáno: před rokem

Vydáváme novou verzi CRMPLUS

Připravujeme vydání nové verze CRMPLUS. Nová verze…

Přidáno: před rokem

všechny aktuality

Zkušenosti našich klientů

Software CRMPLUS splňuje veškeré naše požadavky na evidenci zákazníků, příležitostí a obchodních případů, vč. sledování prodaných produktů a mnoha dalších aspektů…

Bc. Jana Macháčková, Office manager,
BioAktiv CZ s.r.o.


Všechny reference

Technodat Develop, s.r.o. - člen skupiny firem TECHNODAT,
tel.: +420 577 007 933, e-mail: crminfo@technodat.cz
online podpora je nedostupná