Jak funguje CRMPLUS

U CRMPLUS si přijdou na své jak zastánci klasických desktopových aplikací, tak uživatelé webových řešení. Stejné je to i s možností umístění Vaší databáze. Pokud kvůli bezpečnostní politice nepřichází v úvahu její umístění mimo server Vaší společnosti, CRMPLUS tuto možnost nabízí. Naopak, pokud rádi využijete umístění dat na serveru společnosti Technodat Develop, s.r.o., tato varianta je pro Vás připravena také.

Jak funguje CRMPLUS

Na desktopu i na webu, s daty u Vás či na našich serverech

Systém CRMPLUS je ve svém základu tzv. portable aplikace (přenosná aplikace), kterou může mít uživatel uloženou buď na svém počítači, nebo na přenositelných médiích typu USB flash-disk. Pomocí této aplikace přistupuje prostřednictvím příjemného a intuitivně navrženého uživatelského rozhraní do společné databáze systému.
Tato databáze je umístěna na serverovém počítači ve Vaší firemní síti nebo na serveru společnosti Technodat Develop, s.r.o. v rámci poskytované služby SQL hosting dat. Jak vidíte, s námi si své optimální řešení vybere opravdu každý.
Náhledy obrazovek CRMPLUS naleznete u popisu jednotlivých vlastností systému.

Jsme online?

webclient crmplus Ano, jdeme s dobou a Vy můžete držet krok společně s námi! Podívejte se na naše webová rozšíření, z nichž nejžádanější je web client. Svou jednoduchostí a použitím plně odpovídá potřebám obchodníků a manažerů na cestách.
Naleznou zde všechny hlavní objekty CRMPLUS, včetně možnosti editace, vkládání nových záznamů či plánování schůzek. Díky optimalizaci modulu pro chytré telefony a tablety, ale i pro nejčastější mobilní prostředí (Android, Apple iOS…) tak nejste omezeni jeho využíváním. O bezpečnost dat se stará protokol HTTPS.

Jakou platformu vybrat?

CRMPLUS je kompatibilní se všemi běžně používanými operačními systémy platformy Windows®, které jsou podporovány společností Microsoft®, případně jej lze úspěšně používat v emulovaném prostředí Windows® i na zařízeních s operačním systémem MacOS®.

portable crmplus

chci-trial-verzi
chci-schuzku
chci-informace

Poslední aktuality

PF 2023

Děkujeme Vám za důvěru a spolupráci v letošním roce.…

Přidáno: před 12 měsíci

PF2021 + provozní doba

Tým CRMPLUS se připojuje k přání holdingu Technodat, jehož …

Přidáno: před 3 lety

všechny aktuality

Zkušenosti našich klientů

Modul projektové plánování byl vyvinut „na míru“ pro naši společnost a pomáhá nám při každodenním plánování strojů a zaměstnanců na stavbách. Přesnou evidencí obchodních partnerů jsme docílili správy všech informací…

Gabriela Romanowská, DiS, vedoucí administrativy,
MROZEK a.s.


Všechny reference

Technodat Develop, s.r.o. - člen skupiny firem TECHNODAT,
tel.: +420 577 007 933, e-mail: crminfo@technodat.cz
online podpora je nedostupná