Marketingové nástroje

Marketingové nástroje

marketingove nastroje Máte problém s hromadným oslovováním Vašich klientů? Řešením je naše hromadná e-mailová kampaň! Samozřejmostí je personifikace adresátů, ochrana proti SPAM a analýza úspěšnosti kampaně. Pátráte po vhodném nástroji pro vedení Multi-level marketingu? Oslovte nás! Předvedeme Vám naše specializované řešení.


marketingove nastroje email
Hromadný personifikovaný e-mail

Hromadné zasílání e-mailových zpráv dnes není žádnou novinkou, ale spíše nutností. Pomocí kvalitního nástroje však tuto činnost zvládnete rychleji a přinese Vám očekávaný výsledek. Využijte potenciálu CRM naplno a tvořte kampaně pro rozličné příležitosti! Oslovte vybrané zákazníky a sledujte úspěšnost jednotlivých kampaní. Díky propojení s modulem GDPR navíc máte jistotu, že email odešlete pouze těm kontaktům, u kterých k tomu evidujete oprávnění.

marketingove nastroje mlm
Multi-level marketing CRMPLUS

Nabízíte produkty různými typy kanálů a vedete početný tým obchodníků? Nastavte jim jasná pravidla odměňování za jejich výkony! Úspěšní nemusí být pouze Ti „nahoře“, ukažte že Váš MLM systém funguje a je spravedlivý. Zajímá Vás tato oblast? Nahlédněte do našich oborových řešení a získejte více informací.


Editor hromadné personifikované korespondence

Editor hromadné personifikované korespondence


chci-trial-verzi
chci-schuzku
chci-informace

Poslední aktuality

PF2024

Vážení zákazníci, děkujeme vám za důvěru a spolupráci…

Přidáno: před 6 měsíci

PF 2023

Děkujeme Vám za důvěru a spolupráci v letošním roce.…

Přidáno: před rokem

všechny aktuality

Zkušenosti našich klientů

O produktu, který si pořídíme jsme se pečlivě rozhodovali a nakonec vybrali CRMPLUS. Získali přehled o klientech a jejich potenciálu, nástroj pro práci s obchodními konzultanty i kontrolu…

Mgr. Jana Trdá, jednatelka,
Erudio Patria s.r.o.


Všechny reference

Technodat Develop, s.r.o. - člen skupiny firem TECHNODAT,
tel.: +420 577 007 933, e-mail: crminfo@technodat.cz
online podpora je nedostupná