Webová rozšíření

Webová rozšíření

webova rozsireni Máte své obchodníky stále na cestách? Pomocí webového obchodního modulu budou mít zákaznická data stále k dispozici. Potřebujete E-shop pro prodej zboží? Nebo nástroj HelpDesku pro podporu klientů? A co webové dotazníky a formuláře? Webové nástroje Vám poskytnou tyto moderní komunikační kanály.


webova rozsireni webclient
Webclient CRMPLUS

Pokud Vám nevyhovuje přístup k CRM přes pevnou klientskou aplikaci na desktopu počítače nebo jste stále na cestách, obchodní modul vyvíjený primárně pro tablety a chytré mobilní telefony je to pravé pro Vás. On-line se tak kdykoliv připojíte k hlavním objektům systému, zobrazíte či zapíšete své úkoly, uložíte fotku přímo z telefonu do databáze, zaznamenáte zápis z jednání, získáte potřebný telefonní kontakt či GPS sídelní adresy zákazníka a další. Buďte stále on-line s naší webovou aplikací!


webova rozsireni eshop
E-shop CRMPLUS

CRMPLUS Vám nabízí možnost podnikání i v oblasti e-commerce. Připravili jsme pro Vás komplexní E-shop řešení s možností následného využití správy objednávek a zákazníků pomocí dostupných nástrojů CRM systému. A aby byla naše nabídka ještě komplexnejší, Vás E-shop napojíme na skladové hospodářství a zajistíme automatické generování vydaných faktur a dalších dokumentů.


webova rozsireni helpdesk
HelpDesk CRMPLUS

Technická podpora uživatelů je základem úspěšné spolupráce. Proto i naše společnost poskytuje v rámci maintenance systému přístup do uživatelského HelpDesku, kde máte možnost řešit své dotazy a potíže. Tento webový nástroj však můžete využít i Vy, pokud se stejným způsobem staráte o své zákazníky a dáváte jim prostor evidence svých požadavků. Získáte tak maximální přehled o jejich potřebách a to v reálném čase.


webova rozsireni registrace
WebForm CRMPLUS

Provozujete na svých webových stránkách kontaktní či registrační formuláře a data poté zpracováváte ručně? nebylo by lepší tato data ihned posílat do CRM, kde by se automaticky založila Firma, Kontaktní osoba, Příležitost, Záznam, E-mail a další? Líbilo by se Vám takové řešení ale nemáte kontaktní formulář na svém webu? Kontaktujte nás, realizujeme tato komplexní řešení i na míru zákazníkům.


Obchodní webový modul CRMPLUS

Obchodní webový modul CRMPLUS


chci-trial-verzi
chci-schuzku
chci-informace

Poslední aktuality

Newsletter k nové verzi 5.40

Vydali jsme newsletter k nové verzi 5.40.

Přidáno: před rokem

Vydáváme novou verzi CRMPLUS

Připravujeme vydání nové verze CRMPLUS. Nová verze…

Přidáno: před rokem

všechny aktuality

Zkušenosti našich klientů

Modul projektové plánování byl vyvinut „na míru“ pro naši společnost a pomáhá nám při každodenním plánování strojů a zaměstnanců na stavbách. Přesnou evidencí obchodních partnerů jsme docílili správy všech informací…

Gabriela Romanowská, DiS, vedoucí administrativy,
MROZEK a.s.


Všechny reference

Technodat Develop, s.r.o. - člen skupiny firem TECHNODAT,
tel.: +420 577 007 933, e-mail: crminfo@technodat.cz
online podpora je nedostupná