Webová rozšíření

Webová rozšíření

webova rozsireni Máte své obchodníky stále na cestách? Pomocí webového obchodního modulu budou mít potřebné informace stále k dispozici. Potřebujete E-shop pro prodej zboží? Nebo nástroj HelpDesku pro podporu klientů? A co webové dotazníky a formuláře? Webové nástroje Vám poskytnou tyto moderní komunikační kanály.


webova rozsireni webclient
Webclient CRMPLUS

Pokud pro připojení k CRMPLUS využijete spíše tablet či chytrý telefon, obchodní modul Webclient je pro Vás to pravé. Připojíte se odkudkoli k hlavním agendám systému, zobrazíte či zapíšete své úkoly, uložíte fotku přímo z telefonu do databáze, zaznamenáte zápis z jednání, získáte potřebný telefonní kontakt či GPS adresy zákazníka a další. Buďte stále on-line s naší webovou aplikací!


webova rozsireni eshop
E-shop CRMPLUS

Připravili jsme pro Vás E-shop řešení plně provázané s CRMPLUS. Administraci E-shopu tak provádíte přímo v CRM. Například výběr zboží pro E-shop, přiřazení produktové kategorie, stejně tak můžete nastavit k jednotlivým položkám různé cenové hladiny. Registrace v E-shopu automaticky založí v CRM nového zákazníka a při realizaci objednávky vzniká obchodní případ, obsahující objednávku. V rámci E-shopu je intregrována platební brána GoPay a EET hlášení. V případě, že používáte modul CRM sklady, umožňuje systém při objednávce přes E-shop automatické vytvoření výdejky nebo dodacího listu. Pokud položka není na skladě v dostatečném množství, přesune chybějící zboží na objednávkový sklad a informuje emailem skladníka, že toto zboží je třeba objednat. A aby naše nabídka byla co nejkomplexnější, máme pro Vás nový modul E-shopAPI, který umožňuje integraci funkcí E-shopu do libovolného zákaznického webu.


webova rozsireni helpdesk
HelpDesk CRMPLUS

Technická podpora uživatelů je základem úspěšné spolupráce. Stejně jako naše společnost poskytuje v rámci maintenance přístup do uživatelského HelpDesku, máte možnost tento webový nástroj pro evidenci požadavků svých zákazníků využít i Vy! Získáte tak maximální přehled o jejich potřebách a to v reálném čase.


webova rozsireni registrace
WebForm CRMPLUS

Provozujete na svých webových stránkách kontaktní či registrační formuláře a data poté zpracováváte ručně? Nebylo by lepší je ihned odeslat do CRM, kde by se automaticky založila Firma, Kontaktní osoba, Příležitost, Záznam, E-mail a další? Nebo jste dosud kontaktní formulář nepoužívali a rádi byste jej na svůj web doplnili? Kontaktujte nás, realizujeme webformuláře zákazníkům na míru.


Obchodní webový modul CRMPLUS

Obchodní webový modul CRMPLUS


chci-trial-verzi
chci-schuzku
chci-informace

Poslední aktuality

PF2024

Vážení zákazníci, děkujeme vám za důvěru a spolupráci…

Přidáno: před 5 měsíci

PF 2023

Děkujeme Vám za důvěru a spolupráci v letošním roce.…

Přidáno: před rokem

všechny aktuality

Zkušenosti našich klientů

Díky modulům, jako jsou například Dokumenty, jsme schopni sledovat výdaje na zakázkách a jejich rentabilitu – což nám vlastně dalo i nástroj na řízení firmy. Nasazení nám usnadnila i trpělivost vývojářů…

Jan Andrések, jednatel,
INDEGO INTERIER s.r.o.


Všechny reference

Technodat Develop, s.r.o. - člen skupiny firem TECHNODAT,
tel.: +420 577 007 933, e-mail: crminfo@technodat.cz
online podpora je nedostupná