Import/Export dat

Import/Export dat

import a export dat Už nikdy nebudete začínat od začátku! Import dat a vůbec výměna dat mezi CRMPLUS a jinými systémy je na té nejvyšší úrovni. Dopřejte si komfort víceformátového importu dat a využijte možnost automatických importů.


import a export dat Exportovat data lze v CRMPLUS taktéž velmi jednoduše. K dispozici je možnost přímého exportu do Microsoft Excel® nebo XML. V případě potřeby Vám připravíme export do libovolného formátu. Doposud jsme pro naše zákazníky řešili výstupy ve formátu CSV, HTML, zákaznické XML nebo přímý zápis do SQL tabulky. Případně můžeme data ukládat přímo do tabulky databáze Vašeho informačního systému.


Samozřejmou možností výstupu a prezentace dat z CRMPLUS je zabudovaný návrhář tiskových sestav, jehož pomocí si můžete sami připravit tiskový výstup dle Vašich konkrétních požadavků. Výslednou tiskovou sestavu si můžete uložit, odeslat emailem nebo založit jako soubor v CRMPLUS ve formátu PDF, HTML, XLS nebo DOC .


Průvodce importem dat v systému CRMPLUS

Průvodce importem dat v systému CRMPLUS


chci-trial-verzi
chci-schuzku
chci-informace

Poslední aktuality

PF 2023

Děkujeme Vám za důvěru a spolupráci v letošním roce.…

Přidáno: před 12 měsíci

PF2021 + provozní doba

Tým CRMPLUS se připojuje k přání holdingu Technodat, jehož …

Přidáno: před 3 lety

všechny aktuality

Zkušenosti našich klientů

Rychlá implementace systému, společně s odborným zaškolením proběhla hladce. Díky CRMPLUS máme vedení našich obchodních aktivit aktuální společně se snadným monitorováním zákazníků…

Mgr. David Velikovský, Head of Sales,
Milan Ligocki - UNIPACK


Všechny reference

Technodat Develop, s.r.o. - člen skupiny firem TECHNODAT,
tel.: +420 577 007 933, e-mail: crminfo@technodat.cz
online podpora je nedostupná