Sdílení informací

Sdílení informací

sdileni informaci Mějte komplexní přehled o komunikaci Vašich obchodníků se zákazníky. Sdílení e-mailů, souborů, záznamů a vzájemná synchronizace je jednou z hlavních priorit našeho CRMPLUS. Naopak jednotliví členové týmu uvidí pouze ty informace, které jim vidět umožníte.


sdileni informaci Systém CRMPLUS dokáže evidovat jakýkoliv textový záznam (zápisy ze schůzek, poznámky…), jakýkoliv typ souborů (dokumenty, mapy, obrázky, nabídky…) a vyniká svými možnostmi synchronizace e-mailů prostřednictvím POP3 či IMAP protokolů. Vyčítat emaily z poštovní schránky můžete na základě emailových adres existujících kontaktů, kdy se Vám přijaté zprávy automaticky přiřadí ke správnému kontaktu. Případně můžete vyčítat celý obsah schránky. Z emailů, které nelze přiřadit k existující kontaktní osobě, můžete rovnou založit novou kontaktní osobu. Emaily, které nechcete evidovat, pak jednoduše smažete. Novinkou je možnost vyčítání a přiřazení na základě identifikačního TAGu v emailu. Ten je automaticky vytvořen ve chvíli, kdy email odešlete přímo z konkrétní agendy v CRM, nikoli od kontaktní osoby. Emaily tak nyní můžete načítat automaticky nejen ke kontaktní osobě, ale i k obchodním případům nebo příležitostem.


Náhled e-mailu v prostředí CRMPLUS

Náhled e-mailu v prostředí CRMPLUS


chci-trial-verzi
chci-schuzku
chci-informace

Poslední aktuality

10 let! Slavíme dál!

Aby naší slevy mohli využít i další zákazníci,…

Přidáno: před 17 dny

Ocenění ze strany Zlínského kraje

Společnost Technodat Develop, jejímž produktem CRMPLUS je, …

Přidáno: před měsícem

všechny aktuality

Zkušenosti našich klientů

Ať už se jedná o připomenutí termínu a místa jednání, nebo o skladové řešení, je pro nás CRMPLUS jednoduše příjemným a zároveň chytrým řešením…

Jiří Šťástka, odborný konzultant,
VERSO CZ s.r.o.


Všechny reference

Technodat Develop, s.r.o. - člen skupiny firem TECHNODAT,
tel.: +420 577 007 933, e-mail: crminfo@technodat.cz
online podpora je nedostupná