Projektové plánování

Projektové plánování

projektove planovani Znamená plánování ve Vaší firmě obrovské množství dokumentů, XLS tabulek a stohy papírů? Šetřte naše lesy a vkročte do doby elektronické! Díky CRM získáte účinný nástroj pro řízení projektů. Pracujte v časových návaznostech, analyzujte vytíženost zdrojů, buďte přesní ve svých predikcích a dokončujte projekty včas!


projektove planovani Mnoho zakázek se dnes řídí projektovým způsobem a tento přístup má své velké výhody. V CRM projektech jsou detailně rozpracovány veškeré požadavky spojené s realizací a sledováním zakázky. Použitím projektového plánování se efektivně oddělí obchodní část od realizační. Každý projekt může mít přiděleného správce – manažera zakázky, který plánuje jednotlivé požadavky projektu. Naplánované požadavky a projekty se pak zobrazují v plánovacím kalendáři jednotlivých osob. Takto lze velmi jednoduše sledovat vytíženost jednotlivých pracovníků. Obecnost modulu umožní plánovat jakýkoli typ činnosti. Příklady praktického využití u našich zákazníků naleznete zde.


Strom projektů a etap v rámci CRMPLUS plánování

Strom projektů a etap v rámci CRMPLUS plánování


chci-trial-verzi
chci-schuzku
chci-informace

Poslední aktuality

PF2024

Vážení zákazníci, děkujeme vám za důvěru a spolupráci…

Přidáno: před 3 měsíci

PF 2023

Děkujeme Vám za důvěru a spolupráci v letošním roce.…

Přidáno: před rokem

všechny aktuality

Zkušenosti našich klientů

Výhodou CRMPLUS je propojení s účetním systémem a možnost práce s CRM na mobilních zařízeních. Umožňuje sdílené plánování aktivit jednotlivců i skupin…

Michal Šerý, jednatel,
Aesthe-Med s.r.o.


Všechny reference

Technodat Develop, s.r.o. - člen skupiny firem TECHNODAT,
tel.: +420 577 007 933, e-mail: crminfo@technodat.cz
online podpora je nedostupná