Projektové plánování

Projektové plánování

projektove planovani Znamená plánování ve Vaší firmě obrovské množství dokumentů, XLS tabulek a stohy papírů? Šetřte naše lesy a vkročte do doby elektronické! Díky CRM získáte účinný nástroj pro řízení projektů. Pracujte v časových návaznostech, analyzujte vytíženost zdrojů, buďte přesní ve svých predikcích a dokončujte projekty včas!


projektove planovani Mnoho zakázek se dnes řídí projektovým způsobem a tento přístup má své velké výhody. V CRM projektech jsou detailně rozpracovány veškeré požadavky spojené s realizací a sledováním zakázky. Použitím projektového plánování se efektivně oddělí obchodní část od realizační. Každý projekt může mít přiděleného správce – manažera zakázky, který plánuje jednotlivé požadavky projektu. Naplánované požadavky a projekty se pak zobrazují v plánovacím kalendáři jednotlivých osob. Takto lze velmi jednoduše sledovat vytíženost jednotlivých pracovníků. Obecnost modulu umožní plánovat jakýkoli typ činnosti. Příklady praktického využití u našich zákazníků naleznete zde.


Strom projektů a etap v rámci CRMPLUS plánování

Strom projektů a etap v rámci CRMPLUS plánování


chci-trial-verzi
chci-schuzku
chci-informace

Poslední aktuality

CRMPLUS - nová verze 6

Aktuálně dokončujeme novou verzi CRMPLUS s generačním…

Přidáno: před 5 měsíci

Jak s CRMPLUS na home office?

Sepsali jsme pro vás rychlé tipy, které můžete využít…

Přidáno: před 7 měsíci

všechny aktuality

Zkušenosti našich klientů

Software CRMPLUS splňuje veškeré naše požadavky na evidenci zákazníků, příležitostí a obchodních případů, vč. sledování prodaných produktů a mnoha dalších aspektů…

Bc. Jana Macháčková, Office manager,
BioAktiv CZ s.r.o.


Všechny reference

Technodat Develop, s.r.o. - člen skupiny firem TECHNODAT,
tel.: +420 577 007 933, e-mail: crminfo@technodat.cz
online podpora je nedostupná