Projektové plánování

Jedno z nejžádanějších oborových řešení, které bylo vyvinuto spolu s našimi zákazníky, je projektové plánování typu Dispečer. Zároveň je projektové plánování úspěšně využíváno i v takových oborech jako je Dotační management nebo Strojírenství, kde se tento modul využívá především pro plánování projekčních či výrobních etap.

Projektové plánování

Projektové plánování typu „Dispečer“

V rámci systému CRMPLUS jsme vyvinuli speciální typ projektového plánování se zaměřením na dispečerskou činnost v oboru STAVEBNICTVÍ. Tato funkcionalita slouží k plánování a řízení veškerých činností na zakázce. Nabízí možnost správy projektů včetně definice projektového týmu či hlavního manažera, který zajišťuje dohled nad svěřeným projektem.
K projektům lze jednoduchým způsobem plánovat lidské, strojní či materiálové zdroje. Dále lze sledovat časovou náročnost, kdy systém automaticky upozorňuje dispečera na duplicitní využití zdrojů a hlídá plánované výluky zdrojů (opravy, dovolené atd.).
Plánované zdroje lze jednoduchým způsobem převzít na další termín plánování, případně provést korekce a výměny zdrojů pomocí funkce Drag&Drop. Ze systému lze automaticky generovat výstupní tiskovou sestavu pro tým pracovníků, kteří jsou tak každý den informování o plánovaných činnostech na jednotlivých projektech.


Plánování a evidence techniků na servisech či instalacích

CRMPLUS neocení pouze Vaše obchodní oddělení, ale využijete jej jako účinný nástroj pro samotnou realizaci zakázky.
Naplánujte v CRM výjezdy technikům na servis či instalaci. Ti zase mohou jednoduše přes chytrý telefon či tablet zaznamenat čas nakládky materiálu, příjezd k zákazníkovi, počátek a konec servisu (instalace), poznámky k zakázce, přiložit dokument atd.
Rozpis projektů pro jednotlivé zaměstnance, či celé týmy je předem zadán dispečerem přímo v CRMPLUS s možností online změn.
Samozřejmostí je následný výkaz práce generovaný ze systému nebo analýza vytíženosti.


chci-trial-verzi
chci-schuzku
chci-informace

Poslední aktuality

PF2024

Vážení zákazníci, děkujeme vám za důvěru a spolupráci…

Přidáno: před 5 měsíci

PF 2023

Děkujeme Vám za důvěru a spolupráci v letošním roce.…

Přidáno: před rokem

všechny aktuality

Zkušenosti našich klientů

Software CRMPLUS splňuje veškeré naše požadavky na evidenci zákazníků, příležitostí a obchodních případů, vč. sledování prodaných produktů a mnoha dalších aspektů…

Bc. Jana Macháčková, Office manager,
BioAktiv CZ s.r.o.


Všechny reference

Technodat Develop, s.r.o. - člen skupiny firem TECHNODAT,
tel.: +420 577 007 933, e-mail: crminfo@technodat.cz
online podpora je nedostupná