Projektové plánování

Jedno z nejžádanějších oborových řešení, které bylo vyvinuto spolu s našimi zákazníky je projektové plánování plánování typu Dispečer. Naproti tomu je naše projektové plánování hojně využíváno i v oborech Dotačního managementu nebo Strojírenství, kde se hlavně zaměřuje na plánování projekčních či výrobních etap.

Projektové plánování

Projektové plánování typu „Dispečer“

V rámci sytému CRMPLUS jsme vyvinuli speciální typ projektového plánování se zaměřením na dispečerskou činnost v oboru STAVEBNICTVÍ. Tato funkcionalita slouží především k plánování a řízení zakázkových aktivit. Nabízí možnost správy projektů včetně definice projektového týmu či hlavního manažera, který zajišťuje řízení a dohled nad svěřeným projektem.
K projektům lze jednoduchým způsobem plánovat lidské, strojní či materiálové zdroje. Dále lze sledovat časovou náročnost, systém automaticky upozorňuje dispečera na duplicitní využití zdrojů a hlídá plánované výluky zdrojů (opravy, dovolené atd.).
Plánované zdroje lze jednoduchým způsobem převzít na další termín plánování a případně provést korekce a výměny zdrojů pomocí funkce Drag&Drop. Ze systému lze automaticky generovat výstupní tiskovou sestavu pro tým pracovníků, kteří jsou tak každý den informování o plánovaných činnostech na jednotlivých projektech.


Plánování a evidence montážníků na servisech či instalacích

CRMPLUS už není zdaleka pouze CRM systém určený pouze pro obchodní firmy, ale ve spoustě případů již řeší i návazné funkcionality týkající se realizace samotných obchodních případů.
Jedná se například o plánování montážníků/ser­visáků vyrážejících na servis či instalace, kteří přes webové rozhraní optimalizované pro chytré telefony či tablety mohou zaznamenávat časy nakládky materiálu a odjezdu, příjezd k zákazníkovi, počátek a konec servisu (instalace), přerušení prací atd.
Rozpis projektů pro montážníky či celé montážní party jsou předem plánovány dispečerem přímo v systému CRMPLUS, který zde může jednoduchým způsobem provádět on-line změny, pokud se taková potřeba naskytne.
Samozřejmostí je poté generování výkazů práce montážníků nebo zobrazení dat prostřednictvím připravené analýzy jejich vytížeností.


chci-trial-verzi
chci-schuzku
chci-informace

Poslední aktuality

Newsletter k nové verzi 5.40

Vydali jsme newsletter k nové verzi 5.40.

Přidáno: před rokem

Vydáváme novou verzi CRMPLUS

Připravujeme vydání nové verze CRMPLUS. Nová verze…

Přidáno: před rokem

všechny aktuality

Zkušenosti našich klientů

Modul projektové plánování byl vyvinut „na míru“ pro naši společnost a pomáhá nám při každodenním plánování strojů a zaměstnanců na stavbách. Přesnou evidencí obchodních partnerů jsme docílili správy všech informací…

Gabriela Romanowská, DiS, vedoucí administrativy,
MROZEK a.s.


Všechny reference

Technodat Develop, s.r.o. - člen skupiny firem TECHNODAT,
tel.: +420 577 007 933, e-mail: crminfo@technodat.cz
online podpora je nedostupná