Řízení skladů

Skladové hospodářství je jasným důkazem přesahu našeho CRM systému do oblasti ERP. Implementace skladů do e-shop řešení a propojení s automaticky generovanými dokumenty je zárukou naší komplexní dodávky systému.

Řízení skladů

Komplexní skladová evidence, dokumenty, e-shop

Pro VÝROBNÍ a OBCHODNÍ společnosti byl systém CRMPLUS rozšířen o agendu skladů a evidenci činností spojených se skladovou činností.
Agenda skladů umožňuje standardní skladovou evidenci s možností nastavení způsobu řízení zásob (FIFO, LIFO atd.) a způsobu ocenění zásob (nákladový ceník, průměr prodeje…). Sklady pracují s běžnými skladovými doklady typu příjemka, výdejka, převodka, dodací list a další a s operacemi pro naskladnění a vyskladnění zboží, včetně možnosti využití čteček čárových kódů. Agenda nabízí přehledy pro zobrazení souhrnných a detailních stavů skladů a evidenci skladových umístění.
V systému CRMPLUS je skladová evidence provázána s ostatními CRM objekty. Naskladnění a vyskladnění zboží lze vázat na konkrétní zakázku (obchodní případ), evidovat dodavatele (firmy), automaticky generovat dodací listy a vydané faktury (dokumenty) nebo sklad použít jako zdroj počtu skladových položek pro Vaše E-shop řešení.


chci-trial-verzi
chci-schuzku
chci-informace

Poslední aktuality

Newsletter k nové verzi 5.40

Vydali jsme newsletter k nové verzi 5.40.

Přidáno: před rokem

Vydáváme novou verzi CRMPLUS

Připravujeme vydání nové verze CRMPLUS. Nová verze…

Přidáno: před rokem

všechny aktuality

Zkušenosti našich klientů

Rychlá implementace systému, společně s odborným zaškolením proběhla hladce. Díky CRMPLUS máme vedení našich obchodních aktivit aktuální společně se snadným monitorováním zákazníků…

Mgr. David Velikovský, Head of Sales,
Milan Ligocki - UNIPACK


Všechny reference

Technodat Develop, s.r.o. - člen skupiny firem TECHNODAT,
tel.: +420 577 007 933, e-mail: crminfo@technodat.cz
online podpora je nedostupná