Výměna dat

Nejčastěji realizované rozšíření CRM systému se týká provázání CRM s jiným datovým subjektem, zejména s účetmím systémem. Oboustranný přenos a bezpečnost dat na obou stranách zajišťuje správně navržené XML rozhraní.

Výměna dat

Datové můstky na účetní a jiné systémy

Systém CRMPLUS umožňuje realizovat výměnu dat s dalšímy systémy. Tato funkčnost dále rozšiřuje možnosti importu a exportu dat v systému CRMPLUS a posouvá jej ještě blíže k uživateli.
Data je možné načítat z různých agend účetního systému buď jednorázově nebo průběžně a přiřadit je do určené agendy v CRMPLUS. Takto lze velice jednoduše a efektivně sledovat a analyzovat účetní a obchodní data například v OLAP kostce.
V rámci výměny dat lze načítat stavy skladů a umožnit tak obchodníkům při vytváření cenových nabídek nabízet jen ty položky, které jsou skutečně skladem. Načtením historických faktur lze naopak nabídnout obchodníkům možnost pracovat s historií cen. Každé propojení je originál a vždy vychází z konkrétních požadavků a cílů klienta.
V současné době nabízíme plně komfortní řešení oboustranné komunikace mezi CRMPLUS a systémy POHODA®, MONEY S3® a MONEY S4®. Realizovali jsme datové můstky na speciální informační systémy našich zákazníků v podobě přenosu cenových nabídek a vydaných faktur pro další zpracování v CRMPLUS.


chci-trial-verzi
chci-schuzku
chci-informace

Poslední aktuality

PF2024

Vážení zákazníci, děkujeme vám za důvěru a spolupráci…

Přidáno: před 5 měsíci

PF 2023

Děkujeme Vám za důvěru a spolupráci v letošním roce.…

Přidáno: před rokem

všechny aktuality

Zkušenosti našich klientů

Software CRMPLUS splňuje veškeré naše požadavky na evidenci zákazníků, příležitostí a obchodních případů, vč. sledování prodaných produktů a mnoha dalších aspektů…

Bc. Jana Macháčková, Office manager,
BioAktiv CZ s.r.o.


Všechny reference

Technodat Develop, s.r.o. - člen skupiny firem TECHNODAT,
tel.: +420 577 007 933, e-mail: crminfo@technodat.cz
online podpora je nedostupná