Výměna dat

Nejčastěji realizované rozšíření CRM systému se týká provázání CRM s jiným datovým subjektem, zejména s ekonomickým systémem či účetnictvím. Oboustranný přenos a bezpečnost dat na obou stranách zajišťuje správně navržené XML rozhraní.

Výměna dat

Datové můstky na ekonomické a jiné systémy

Systém CRMPLUS umožňuje realizovat výměnu dat s ekonomickými systémy. Tato funkčnost dále rozšiřuje možnosti importu a exportu dat v systému CRMPLUS a posouvá tak systém ještě více k uživateli.
Výměna dat umožňuje jednorázově nebo průběžně načítat data z různých agend ekonomického systému a navázat tato data na objekty CRMPLUS. Tímto způsobem lze velmi jednoduchým a efektivním způsobem sledovat a analyzovat účetní a obchodní data například v OLAP kostce.
V rámci výměny dat lze načítat stavy skladů a umožnit tak obchodníků při vytváření cenových nabídek nabízet jen ty položky, které jsou skutečně skladem. Načtením historických faktur lze naopak nabídnout obchodníkům možnost pracovat s historií cen. Každé propojení je originál a vždy vychází z konkrétních požadavků a cílů klienta.
V současné době nabízíme plně komfortní řešení oboustranné komunikace mezi CRMPLUS a systémy POHODA®, MONEY S3® a MONEY S4®. Realizovali jsme datové můstky na speciální informační systémy našich zákazníků v podobě přenosu cenových nabídek a vydaných faktur pro další zpracování v CRMPLUS.


chci-trial-verzi
chci-schuzku
chci-informace

Poslední aktuality

Newsletter k nové verzi 5.40

Vydali jsme newsletter k nové verzi 5.40.

Přidáno: před rokem

Vydáváme novou verzi CRMPLUS

Připravujeme vydání nové verze CRMPLUS. Nová verze…

Přidáno: před rokem

všechny aktuality

Zkušenosti našich klientů

Systém CRMPLUS nám díky kvalitnímu přizpůsobení umožňuje naplňovat náročné dotační požadavky ke spokojenosti klientů a současně je také zdrojem cenných dat umožňující další rozvoj naše podniku…

Mgr. Ing. Milan Sedláček, ředitel,
RENARDS, s.r.o.


Všechny reference

Technodat Develop, s.r.o. - člen skupiny firem TECHNODAT,
tel.: +420 577 007 933, e-mail: crminfo@technodat.cz
online podpora je nedostupná