Webové formuláře

Velmi oblíbené řešení pro automatické generování kontaktních údajů a poptávek ve Vašem CRM. Naprosté odbourání ruční práce při přepisování registračních údajů či poptávek z e-mailů.

Webové formuláře

Komfortní registrační nebo kontaktní formuláře na Vašem webu

Velmi významným rozšířením CRMPLUS je možnost propojení našeho systému s webovými formuláři společností, nabízející své produkty a služby formou E-COMMERCE.
Ne všechny redakční systémy lze využít i pro profesionální zpracování dat z webových formulářů a často tato funkcionalita končí odesláním e-mailu, který je poté nutno ručně zpracovat. CRMPLUS umí pomocí sofistikovaného importu dat cyklicky získávat data z formulářů našich zákazníků a dále je zpracovávat pomocí CRM nástrojů jako třídění, filtrace, rozesílání hromadných emailů, tvorba grafů a podobně.
Další možností je vývoj speciálních webových formulářů dle požadavků zákazníka v případě, že formuláře prozatím nejsou na webových stránkách využívány a zákazník projeví o tuto funkcionalitu zájem. Speciální variantou spolupráce je pak možnost vnoření námi vyvinutých webových formulářů do již existujících webových stránek zákazníka. Námi dodané formuláře pak komunikují on-line se systémem CRMPLUS a přenášejí data do systému v reálném čase. Tento typ formulářů lze s úspěchem využít například pro on-line registrace účastníků seminářů, školení a dalších plánovaných akcí.


chci-trial-verzi
chci-schuzku
chci-informace

Poslední aktuality

Ocenění ze strany Zlínského kraje

Společnost Technodat Develop, jejímž produktem CRMPLUS je, …

Přidáno: před 6 dny

10let! Oslavte je s námi.

V roce 2019 slaví CRMPLUS 10 let od svého uvedení na trh…

Přidáno: před měsícem

všechny aktuality

Zkušenosti našich klientů

Modul projektové plánování byl vyvinut „na míru“ pro naši společnost a pomáhá nám při každodenním plánování strojů a zaměstnanců na stavbách. Přesnou evidencí obchodních partnerů jsme docílili správy všech informací…

Gabriela Romanowská, DiS, vedoucí administrativy,
MROZEK a.s.


Všechny reference

Technodat Develop, s.r.o. - člen skupiny firem TECHNODAT,
tel.: +420 577 007 933, e-mail: crminfo@technodat.cz
online podpora je nedostupná